White Puppy

Apie White Puppy

 • BMX
  8%
 • Downhill
  48%
 • Parkour
  12%
 • Snowboard
  12%
 • Tricking
  12%
 • MTB XC
  8%

BMX (angl. Bicycle MotoCross; X raidė žymi angl. cross, kadangi X primena kryžių, sankryžą) – dviračių krosas, sportas atsiradęs JAV septintojo dešimtmečio pabaigoje.

Angliškai vadinamas „Downhill biking‟ (DH) yra kalnų dviračių sporto renginys, kurio dalyvių tikslas — kuo greičiau įveikti nuokalnėje išdėstytą maršrutą. Varžybų ruožas dažniausia įveikiamas per 2-5 min. Dviratininkai startuoja 30 sekundžių intervalu. DH trasos rengiamos ant stačių šlaitų, todėl dviratininkai pasiekia gana didelį greitį, atlieka didelius šuolius ir įveikia kitas kliūtis. Dėl pastarųjų savybių kalnų dviračių DH varžybos yra priskiriamos prie ekstremalaus sporto rūšių.

1990 m. DH disciplina buvo pirmą kartą įtraukta į UCI (Union Cycliste Internationale) kalnų dviračių čempionatą.

Parkūras (pranc. parkour ‘distancija, kliūčių ruožas’) – sportinio tipo veikla, kurios pagrindinis principas yra judėjimas, patekimas iš vienos vietos į kitą kiek įmanoma greičiau ir efektyviau. Viskas aplinkui traktuojama kaip kliūtys, kurias siekiama įveikti pasikliaujant vien savo galimybėmis.
Parkūras atsirado 1987 m., jo pradininkais laikomi David Belle ir Sébastien Foucan. Parkūre naudojamos gimnastikos, lengvosios atletikos, kovos menų, buildering’o ir kt. technikos, remiamasi tam tikra suvokimo filosofija. Žmonės, užsiimantys parkūru, vadinami treiseriais (pranc. traceur).
Parkūras – savo kūno judesių kontroliavimas ir jų pritaikymas įvairiuose savo gyvenimo situacijose. Pagrindiniai veiksniai, kuriuos naudoja treiseriai: jėga ir teisingas jos panaudojimas, mokėjimas greičiau kitų atsidurti reikiamoje miesto vietoje. Parkūro šūkis – nėra ribų, yra tik kliūtys, kurias galima įveikti. Parkūras – gyvenimo filosofija ir judėjimo menas.
Parkūras nemoko naudoti kokių nors priemonių, specialios įrangos, ginklų, bet skatina naudotis savo įgūdžiais „čia ir dabar“. Medžiai, stogai, sienos – įprastos treiserių kliūtys. Labai svarbu greitai reaguoti, mokėti įvertinti aplinką ir savo galimybes.
Parkūru užsiimti padeda įvairios disciplinos – kovos menai, lengvoji atletika, gimnastika, laipiojimas ir kt.

Snieglenčių sportas – sporto rūšis. Snieglentininkas leidžiasi nuo sniegu padengtų šlaitų ant snieglentės, kuri yra pritaisyta prie snieglentininko kojų specialių batų ir apkaustų pagalba. Tai šiek tiek panašu į slidinėjimą, tačiau šis sportas buvo įkveptas banglenčių ir riedlenčių sporto. Ši sporto rūšis atsirado 1960 m. Amerikoje, o 1998 m. tapo žiemos olimpinių žaidynių dalimi.

Tricking – tai nauja alternatyvi sporto šaka, kuri apima kovos menus,gimnastiką, ,,breakdance‘‘ į vieną bendrą judesių atlikimą tam, kad kaskart sukurtų naują spyrių ir susisukimų mišinį. Asmuo, kuris užsiima šiuo ne eiliniu sportu paprastai vadinamas „tricker“. Trikinge svarbiausia yra fizinis bei psichologinis pasirengimas,vėliau pereinama prie savitumo,stiliaus,vaizduotės, technikos ir taip išsireikšti save darant triukus. Trikingas Lietuvoje nesenai įėjo į savą, kaip pripažintą veiklą.
http://www.youtube.com/watch?v=4sBtD3eZ9Qk

Kalnų dviračių krosas, plačiai žinomas trumpiniu MTB XC (iš anglų k. mountain bike cross-country) yra dviračių lenktynės ar pasivažinėjimai raižyto reljefo miškinga kalvota ar kalnuota teritorija, kur dalyviai važiuoja gruntiniais keliais, takais, kerta upelius, įveikia stačias įkalnes ir greitus nusileidimus. Gražioje gamtoje sparčiai kintanti trasa ir važiavimo tempas suteikia daug įspūdžių ir adrenalino. Kalnų dviračių kroso varžybų trasa paprastai būna 6-8 km ilgio, dalyviai važiuoja specialiai paženklinta trasa po kelis ratus pagal savo amžių ir pajėgumą. Sportininkai ir patyrę mėgėjai renkasi pilną distanciją ~25-35 km ilgio. Paprasti mėgėjai, jaunimas, moterys važiuoja mažiau ratų. Vaikams būna parenkama lengvesnė trasa.

Tai vienos smagiausių dviračių varžybų, vykstančios gryname ore, kuriose gali dalyvauti ir savo jėgas bei meistriškumą išbandyti įvairaus pajėgumo dviračių mėgėjai. Įspūdžių ir nuostabių akimirkų užtenka kiekvienam dalyviui. Patogiausiai važiuoti taip vadinamais „kalnų dviračiais“ su 26 ar 29 colių ratais su amortizuojančia priekine šake, arba su pilnai amortizuojančia pakaba. Pradedantiesiems užtenka paprastų tvarkingų dviračių. Mėgstantys šią discipliną važiuoja pačių surinktais ir išpuoselėtais dviračiais su aukštos klasės komponentais, specialiais rėmais, kokybiškais ratais.

Nesudėtingoms trasoms tinka ir „hibridiniai“ ar „krosiniai“ dviračiai ir su 28 colių ratais, platesnėmis grubaus rašto padangomis.

Lietuvoje kalnų dviračių krosai ir kalnų dviračių maratonai (MTB maratonai) yra vienos iš populiariausių varžybų dviratininkams mėgėjams, rengiami jau eilę metų. Kaunas turi senas kalnų dviračių kroso tradicijas.

Kiekviena taurės varžybų trasa bus skirtinga, todėl patirsite vis naujus įspūdžius. Norėdami pasiruošti tokioms varžyboms, dažniau važinėkite Kauno parkų ir aplinkinių miškų keliukais, upių pakrančių takais. Tobulinkite dviračio valdymą, savo fizinį pajėgumą ir smagiai leiskite laiką vieni ar su draugais.

Apie mus

    Ekstremalaus sporto asociacija „White Puppy“ (toliau – Klubas) įsteigta 2011 rugsėjo 29 dieną, Pauliaus Milerio iniciatyva. Klubas pradėjo savo veiklą organizuodamas dviračių Downhill (liet. – nuokalnės) varžybas. Netrukus prie organizacijos prisijungė įvairių dviračių sporto šakų jaunieji sportininkai. Buvo suorganizuotos ir BMX dviračių varžybos. Su kiekvienu sporto renginiu į Klubą rinkosi vis gausesnis narių skaičius ir kaip mat susiformavo Klubo komanda, užsibrėžusi įgyvendinti naujus ir ambicingus organizacijos tikslus.
Antrais Klubo veikimo metais prisijungė Parkour, Freerun, Tricking ir Snieglenčių sporto entuziastai, kurie aktyviai įsijungė į Klubo veiklą.

Tiklsas

Populiarinti ekstremalų sportą Lietuvoje

Vizija

Tapti pačia stipriausia ekstremalaus sporto asociacija Europoje.

Misija

Klubo misijai įgyvendinti reikalingi pirmieji parkai Downhill/Freeride, Dirt, BMX Race, BMX Freestyle su pritaikyta infrastruktūra

mokomosioms stovykloms rengti. Tokie parkai labai pagerina sportininkų įgūdžius, o tai suteiktų galimybę lygiaverčiai varžytis Europos čempionatuose. Žiemos sezono metu šie parkai nesunkiai perkonstruojami laikinosiomis konstrukcijomis į žiemos Jibbing (liet. – leidimasis turėklu), BigAir (liet. – didelių šuolių) ir Snieglenčių/Slidžių Freestyle (liet. – laisvojo stiliaus) parkus.
Parkour, Freerun ir Tricking Lietuvoje gyvuojantys dar ne ilgai, bet populiarūs jaunimo akiratyje. Norint tobulinti įgūdžius ištisus metus būtina įsirengti treniruočių salę po stogu. Tam tikslui žadame įrengti nuolatinę treniruočių salę, kuri suteiks galimybę sportuoti ištisus metus.

Komanda

Paulius Mileris

Važiavom, statėm, kasėm, nešėm, galvojom, rašėm, organizavom, dalyvavom, laimėjom, filmavom, fotografavom, va taip užaugom šiai dienai.
Smagu būti tokioj ekstremalioj komandoj.

Paulius Mileris

Gimimo data: 1983 09 03
Miestas: Kaunas
Pareigos: White Puppy įsteigėjas-direktorius /  Atletas.
Pomėgiai: Downhill / Longboard / Snowboard / Ekstremalumas / Varžybų organizavimas.

Ramūnas Dranseika

Ramunas nuo pat pirmųjų dienų yra su „White Puppy“, net nuo tų kurių niekas nepamena, kai viskas vyko tik apmastymų stadijoje.
Pagrindinė disciplina Downhill. Šiuo metu atsakingas už užsienio reikalus asociacijoje.

Ramūnas Dranseika

Gimimo data: 1986 02 05
Miestas: Kaunas
Pareigos: Užsienio reikalų atstovas
Pomėgiai: Downhill / Surfing / Snowboarding / Filming / Trail building.

Linas Mikalainis

Aš – punktualus, patikimas, organizuotas, kurybiškas, rankos ne iš subinės auga.

Linas Mikalainis

Gimimo data: 1979 04 04
Miestas: Kaunas
Pareigos: Organizacinio branduolio dalis techninėms, inžineriniams darbams ir sprendimams.
Pomėgiai: Downhill / Airguns / Mechanika.

Liudvika Paulauskaitė

Aktyvi ir mėgstanti bendrauti mergina, nebijanti išūkių, prijaučianti naujovėms.  Mėgstanti organizuoti aktyvų ir ekstremalų laisvalaikį, dažniausiai susijusį su Tricking’ u.

Liudvika Paulauskaitė

Gimimo data: 1992 12 05
Miestas: Klaipėda
Pareigos: Organizatorė.
Pomėgiai: Parkour / Tricking / Street workout / Organizavimas.

Vygintas Mažeika

Vygis ekstremaliu sportu užsiiminėti pradėjo 2007 metais pamatęs  „Dvinsk Clan“ – parkour video, kuris įkvėpė pradėti freeruninti, po poros metų ivaldęs pagrindinius flipus pradėjo trickinti, kol 2010 metais sportą sutrukdė trauma. Bet jai nepasidavė ir 2013m.  įstojo į WP komandą kurioje pradėjo plėtoti trickingą.

Vygintas Mažeika

Gimimo data: 1992 04 23
Miestas: Kaunas
Pareigos: Puslapio administratorius.
Pomėgiai: Parkour / Tricking / Street workout / Filmavimas / Montavimas / IT.

Karolis Kibilda

DH 4 LIFE

Karolis Kibilda

Gimimo data: 1998 04 09
Miestas: Kaunas
Pareigos: Atletas,puslapio administratorius.
Pomėgiai: Downhill / IT / Skiing / Snowblading / Video Editing / Video Filming.

Artūras Zagorskis

Parkuru pradėjo užsiiminėti nuo 2006 metų. 2013 metų pirmųjų parkuro ir freerun’o varžybų organizatorius.

Artūras Zagorskis

Gimimo data: 1992 09 13
Miestas: Kaunas
Pareigos: Organizatorius / Atletas.
Pomėgiai: Parkour / Freerun / Tricking / Kovos menai / Longboard / Snowboard.

Eimantas Tunyla

Esu Eimantas Tunyla, man 20 metu. Visa gyvenimą gyvenau Kaune, tačiau pastaruosius du metus studijuoju Vilniuje. Jau 7 metus važinėju BMX dviračiais, neseniai prieš metus atradau downhill dviračius, retkarčiais važinėju motokrosą. Patinka įvairūs sportai, bet labiausiai mėgstu ekstremlius užsiėmimus. Smagu būti White Puppy komandoje ir dalyvauti ivairiuose jų renginiuose.

Eimantas Tunyla

Gimimo data: 1992 12 05
Miestas: Kaunas / Vilnius
Pareigos: Atletas
Pomėgiai: Bmx / Downhill / Motocross / Viskas kas ant dviejų ratų.

Aleksandras Savickis

Jaunesniųjų riderių tėvas, tuo pačiu vienas šauniausių riderių Kaune.

Aleksandras Savickis

Gimimo data: 1982 09 30
Miestas: Kaunas
Pareigos:  Atletas
Pomėgiai: Ride with music.

Vytautas Baublys

Downhill varžybų teisėjas, renginių planavimo, organizavimo, darbų vykdymo asistentas.

Vytautas Baublys

Gimimo data: 1988 04 10
Miestas: Kaunas
Pareigos: Asistentas
Pomėgiai: Downhill / XC.

Kristina Milerytė

Gero joga nauda sielai ir kūnui. Ekstremale tau irgi tiks

Kristina Milerytė

Gimimo data: 1983 11 16
Miestas: Kaunas
Pareigos: Klubo stilistė
Pomėgiai: Joga.

Sigitas Čiapas

3D Robotics inc. atstovas Lietuvai,verslininkas,inovacijų ir marketingo fanatikas.

Sigitas Čiapas

Gimimo data: 1985 08 17
Miestas: Kaunas
Pareigos:  Narys
Pomėgiai: Dviračiai, Snieglentės ir Dronai.

 

Klaudijus Ališauskas

Sveiki, esu Klaudijus Ališauskas, downhill dviračiais pradėjau važinėtis 2012 metų rudenį ir nuo to laiko net minties nebuvo palikti šį sporta, nors ir daugelis sakydavo, jog su dviračiu turbūt ir lovoje miegu.
Mėgstu didelį greiti, o dar labiau didelius šuolius, dėl to dažniausiai naujus trasų kūrinius ištestuoju pirmas, nors ir kaip baugiai jie atrodytu. Trasų formavimo ir tvarkymo irgi nepraleidžiu pro pirštus, nes miškas ir trasos joje, tai lyg viena didelė šventykla.

Klaudijus Ališauskas

Gimimo data: 1997 05 05
Miestas: Ukmergė
Pareigos:  Atletas
Pomėgiai: Downhill

Tadas Pūkis Baiselis

Mane geriausiai apibūdina gyvenimo moto – būna ir blogiau, tad optimizmo ir su lazda neišmusi.

Susipažinčiau su jauna, gražia, tvarkinga, mylinčia vaikus ir gyvunus mergina, kuri galetų materialiai paremti. I SMS neatsakinėju.

Tadas Pūkis Baiselis

Gimimo data: 1982 01 29 – ??? ?? ??
Miestas: Kaunas
Pareigos: Muzika / Dizainas
Pomėgiai: Snieglentės / Renginių organizavimas / Nosies krapštymas.

Evaldas Gervė

Kalnų dviračių downhillas

Evaldas Gervė

Miestas: Kaunas
Pareigos:  Atletas
Pomėgiai: MTB / Downhill / Workout / Snowboarding / Trail bulding / Xbox360.

Dirbk taip lyg tau nereikėtų pinigų.
Mylėk taip, lyg niekas tavęs nebūtų įskaudinęs.
Šok taip, lyg niekas tavęs nestebėtų.
Dainuok taip, lyg niekas tavęs neklausytų.
Gyvenk taip, lyg tai būtų rojus žemėje.

Renginiai

 • Tricking meet Kaunas
 • Balandžio 23 d.
 • Plačiau
 • Baltijos DH Čempionatas 2015 III
 • Rugpjūčio 15 d. – Rugpjūčio 16 d.
 • Plačiau
 • Lietuvos Downhill Čempionatas 2014
 • 2014 m. liepos 19 d.
 • Plačiau
 • Kaunas Island Jibbing Jam
 • 2014 m. vasario 8 d.
 • Plačiau
 • Kaunas Tricking Camp 2013
 • 2013 m. Rugpjūčio 2 d. – 4 d.
 • Plačiau
 • XCE Taurė Kaunas 2013
 • 2013 m. birželio 29 d.
 • Plačiau
 • Snow Night Part II
 • 2013 m. vasario 23 d.
 • Plačiau
 • Kaunas Ghetto DH 2012
 • 2012 m. liepos 28 d.
 • Plačiau
 • Big Air Night 2016
 • 2016 m. sausio 23 d.
 • Plačiau
 • Lithuanian Tricking Camp 2015
 • Rugpjūčio 7 d. – Rugpjūčio 9 d.
 • Plačiau
 • Kaunas Tricking Camp 2014
 • 2014 m. gegužės 2 d. – 4 d.
 • Plačiau
 • XCE Taurė. Kaunas 2013
 • 2013 m. rugpjūčio 25 d.
 • Plačiau
 • BMX Dirt Jam
 • 2013 m. liepos 20 d.
 • Plačiau
 • Downhill Filmų peržiūra
 • 2013 m. balandžio 13 d.
 • Plačiau
 • Kaunas Night Ride 2012
 • 2012 m. rugsėjo 14 d.
 • Plačiau
 • Kaunas Urban DH Battle
 • 2011 m. spalio 30 d.
 • Plačiau
 • Santaka Reborn
 • 2015 m. rugsėjo 19 d.
 • Plačiau
 • Kauno miesto Downhill taurė 2015
 • 2015 m. liepos 18 d.
 • Plačiau
 • Downhill Taurė 2014 III Etapas
 • 2013 m. rugsėjo 06 d.
 • Plačiau
 • Downhill Taurė 2013 III etapas
 • 2013 m. rugsėjo 14 d.
 • Plačiau
 • Smertkalnis DH 2013
 • 2013 m. liepos 27 d.
 • Plačiau
 • Extreme Zone
 • 2013 m. gegužės 18 d. – 19 d.
 • Plačiau
 • Snow Night Ride
 • 2013 m. sausio 18 d.
 • Plačiau
 • Kaunas BMX Party
 • 2012 m. birželio 23 d.
 • Plačiau

Galerija Nuotraukos ir Klipai

KTC 2013
DownHill competition in Kaunas
Extreme Zone Parkour and Freerum Freestyle Event! 2013
Snow Day Off EP03 | Night Ride @Kaunas

nuotraukos video

Spotai

Down Hill

Akademija

Dirt

Vieta žemėlapyje

Jibbing

Vieta žemėlapyje

Registracija

Reglamentas 2018
whitepuppy.lt/Reglamentas2018.doc
Reglamento sutikimas
whitepuppy.lt/Reglamentosutikimas.doc
Tevu sutikimas
whitepuppy.lt/tevusutikimas.doc


Vardas

Pavardė

Grupė

Licencijos nr.

Komanda

Miestas

Jau užsiregistrave varzyboms

Vardas Pavarde Grupė Licencijos nr. Komanda Miestas

Kontaktai

Ekstremalaus sporto asociacija „White puppy“
Įmonės kodas 302671531
Adresas V. Krėvės pr. 99A-22, Kaunas

Direktorius
Paulius Mileris
Tel: +37060449534
El. Paštas: paulius@whitepuppy.lt

Tinklalapio administratoriai
Karolis Kibilda ir Vygintas Mažeika
Tel: +37064111848
El. Paštas: vygintuxz@inbox.lt
defest123@hotmail.com

Ryšiai su užsieniu
 Ramūnas Dranseika
Tel: +37067049512
El. Paštas: ramunasdranseika@whitepuppy.lt

 

Sporto šakos

BMX
Eimantas Tunyla
Tel: +37061533171
El. Paštas: shorm@bmx.lt

Downhill
Paulius Mileris
Tel: +37060449534
El. Paštas: paulius@whitepuppy.lt

Parkour(freerun)
Artūras Zagorskis
Tel: +37063069069

Snowboard
Tadas Janulevičius
Tel: +37067059655
El. Paštas: info@maikes321.com

Tricking
Liudvika Paulauskaitė
Tel: +37065874849

Partneris